Právě naskladněnoprozkoumejte nové kousky, které k nám právě dorazily.

Jak sladit doplňky s outfitem pro dokonalý efekt?

Máte jít zítra na rande, pracovní schůzku nebo na večírek? Říkáte si co na sebe a když to konečně vymyslíte stále tomu něco chybí? Pořád to není ono? Zvolte správné doplňky a dodejte vašemu outfitu ŠMRNC!

Máte na sobě volné šaty, kalhoty nebo kraťasy, ale ještě něco by to chtělo? Doplňte tyto kousky nějakým zajímavým páskem a váš outfit se změní o 180 stupňů. Pásek v pase zvýrazní vaši postavu a podtrhne vaše přednosti!

                 24150_pasek-desigual-72r9en5 

 

Každá žena potřebuje na schůzku spoustu nezbytných věcí a proto musíme k outfitu zvolit i vhodnou kabelku! Černou klasikou nic nezkazíte, ale co trochu experimentovat? Rozhodně se toho nebojte a okouzlete každého, koho potkáte svým dokonale vyšperkovaným outfitem!

              31005_kabelka-love-moschino-jc4153pp1dle0500-rosso

Máte doma přece jen pouze černou kabelku? Nevadí!

Máme pro vás radu, jak z obyčejné kabelky udělat stylovku! Jakýmkoliv šátkem, který barevně ladí k outfitu můžete z vaší kabelky vykouzlit nový dokonalý kousek! Můžete jej obvázat kolem ucha nebo přivázat a mrkejte na to!

            40382-luxusni-cerna-kabelka-do-ruky-s-satkem---david-jones-ledell_2

Tak co? Zkusíte to?

Máme tip i pro muže!

Pánové vadí vám plné kapsy u kalhot či saka? Chcete mít všechny své věci na jednom místě a přitom doladit svůj outfit k dokonalosti? Stylová pánská crossbody je perfektní volba! V dnešní době jsou pánské kabelky moderním doplňkem pro každodenní nošení. 

         30255_crossbody-kabelka-calvin-klein-k40k400373001

Vhodným výběrem doplňků a sladěním barev zvýrazníte své přednosti a upoutáte na sebe pozornost.

 

Hodně štěstí s výběrem.

 

Váš BERTOO.

 

 

 

 

Zpět do obchodu