Batoh GUESS SL900632-COAL
Kód: 24WN1565Potřebujete poradit? Jsme tady pro Vás
Detailní popis produktu
Dámský batoh velice oblíbené značky GUESS v šedé barvě s černými ornamenty 4G značky.Dámský batoh velice oblíbené značky GUESS v šedé barvě s černými ornamenty 4G značky. Batoh má jednu velkou komoru, uvnitř které je menší kapsa na drobnosti. Na přední straně jsou dvě kapsy se zapínáním na zip z toho jedna kapsa je vystouplá. Batoh zdobí logo značky Guess ve tvaru trojúhelníku. Součástí jsou nastavitelné popruhy, odnímatelná malá kapsička a také prachový pytlík. Kování je ve zlatém provedení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Batohy a tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 190231814375 |
| Značka: | Guess |
| Barva: | Šedá |
| Šířka: | 27 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Materiál: | Polyuretan |
| Originální název: | GUESS SL900632-COAL |
| Zapínání: | zip |
| #tmava-barva: | #858993 |
| #svetla-barva: | #E7E7E9 |
| #tooltip: | Šedá |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Amerikáno speciálo.... Kdo nezná GUESS tak jako by nebyl :-D.. U nás velmi oblíbená módní značka, která se nejvýrazněji prosazuje svými kabelkami. Na našem e-shopu aktuálně najdete více jak stovku kabelek, a to i limitované edici GUESS LUXE (kožené kabelky). Nejen kabelky u nás ale můžete vložit do košíku. Peněženky, šátky ale i mnoho oděvů, včetně jeansů. To vše pro Vás s láskou chystáme a dovážíme.
Pokud jste milovníky této značky u nás najdete vše, co potřebujete.
| Výrobní společnost : | Guess Europe sagl |
|---|---|
| Adresa : | B.V., Kalverstraat 41,1012NZ Amsterdam NL 804981619 |
| E-mail : | info@ch.guess.eu |
