Batoh GUESS V5RZ05WGZ00 Black
Kód: 25SN1797Potřebujete poradit? Jsme tady pro Vás
Detailní popis produktu
Černý prostorný batoh oblíbené značky Guess v černém provedení s 3D logy 4G.
Černý prostorný batoh oblíbené značky Guess v černém provedení s 3D logy 4G. Batoh má několik kapsiček a přihrádek, nastavitelné popruhy a zapínání na přezky. Přední stranu zdobí logo značky Guess ve zlatém tónu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Batohy a tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7626741407880 |
| Značka: | Guess |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 34 cm |
| Hloubka: | 13 cm |
| Materiál: | Polyuretan 100% |
| Vzor: | logo značky |
| Zapínání: | magnetický druk |
| #tmava-barva: | #000000 |
| #svetla-barva: | #CCCCCC |
| #tooltip: | Černá |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Amerikáno speciálo.... Kdo nezná GUESS tak jako by nebyl :-D.. U nás velmi oblíbená módní značka, která se nejvýrazněji prosazuje svými kabelkami. Na našem e-shopu aktuálně najdete více jak stovku kabelek, a to i limitované edici GUESS LUXE (kožené kabelky). Nejen kabelky u nás ale můžete vložit do košíku. Peněženky, šátky ale i mnoho oděvů, včetně jeansů. To vše pro Vás s láskou chystáme a dovážíme.
Pokud jste milovníky této značky u nás najdete vše, co potřebujete.
| Výrobní společnost : | Guess Europe sagl |
|---|---|
| Adresa : | B.V., Kalverstraat 41,1012NZ Amsterdam NL 804981619 |
| E-mail : | info@ch.guess.eu |
