Batoh LOVE MOSCHINO JC4382PPOLKS100A
Kód: W24MCH247Potřebujete poradit? Jsme tady pro Vás
Detailní popis produktu
Dámský stylový černý batoh se zlatým kováním a logem na přední straně.Dámský stylový černý batoh se zlatým kováním a logem na přední straně. Na batohu naleznete dvě přední a jedu zadní kapsu na zip. Batoh má jednu komoru na magnetický druk a vnitřní šňůrku na stáhnutí. Součástí jsou i nastavitelné popruhy s přezkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Batohy a tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8059610091788 |
| Značka: | Love Moschino |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 28 cm |
| Výška: | 27 cm |
| Hloubka: | 14 cm |
| Materiál: | 80% polyester, 20% polyuretan |
| Originální název: | LOVE MOSCHINO JC4382PPOLKS100A |
| Vzor: | hladký, logo značky |
| Zapínání: | Zip, stahovací šňůrka, magnetický druk |
| #tmava-barva: | #000000 |
| #svetla-barva: | #CCCCCC |
| #tooltip: | Černá |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | POLLINI SPA |
|---|---|
| Adresa : | Strada Erbosa Uno, 92, 47043 Gatteo FC IT |
| E-mail : | giulia.arienti@pollini.com |
