Dámská kabelka GUESS SG921181 Latte logo
Kód: 24WN1532Potřebujete poradit? Jsme tady pro Vás
Detailní popis produktu
Dámská kabelka oblíbené značky GUESS v praktickém provedení. Kabelka vhodná na telefon je v hnědé barvě zdobená tištěným tmavě hnědým vzorem značky. Přední stranu zdobí znak GUESS v hnědé barvě se zlatým nápisem. Na popruhu přes rameno je odnímatelná maličká peněženka ve stejné barvě zdobená zlatým nápisem GUESS. Popruh v hnědé barvě zdobí bílé nápisy značky. Kabelka se zavírá na magnetický druk. Peněženka má zavírání na zip.
Dámská kabelka oblíbené značky GUESS v praktickém provedení. Kabelka vhodná na telefon je v hnědé barvě zdobená tištěným tmavě hnědým vzorem značky. Přední stranu zdobí znak GUESS v hnědé barvě se zlatým nápisem. Na popruhu přes rameno je odnímatelná maličká peněženka ve stejné barvě zdobená zlatým nápisem GUESS. Popruh v hnědé barvě zdobí bílé nápisy značky. Kabelka se zavírá na magnetický druk. Peněženka má zavírání na zip. Na zadní straně kabelky jsou tři malé kapsičky.
ROZMĚRY: šířka: 11 cm, Výška: 18 cm, hloubka: 2,5 cm
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: GUESS SG921181 LATTE LOGO. LATONA MINI
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 190231793403 |
| Značka: | Guess |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka: | 11 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Hloubka: | 2,5 cm |
| Materiál: | Polyuretan 100% |
| Originální název: | GUESS SG921181 LATTE LOGO LATONA MINI |
| Zapínání: | druk, zip |
| #tmava-barva: | #AD8159 |
| #svetla-barva: | #EFE6DE |
| #tooltip: | Hnědá |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Amerikáno speciálo.... Kdo nezná GUESS tak jako by nebyl :-D.. U nás velmi oblíbená módní značka, která se nejvýrazněji prosazuje svými kabelkami. Na našem e-shopu aktuálně najdete více jak stovku kabelek, a to i limitované edici GUESS LUXE (kožené kabelky). Nejen kabelky u nás ale můžete vložit do košíku. Peněženky, šátky ale i mnoho oděvů, včetně jeansů. To vše pro Vás s láskou chystáme a dovážíme.
Pokud jste milovníky této značky u nás najdete vše, co potřebujete.
| Výrobní společnost : | Guess Europe sagl |
|---|---|
| Adresa : | B.V., Kalverstraat 41,1012NZ Amsterdam NL 804981619 |
| E-mail : | info@ch.guess.eu |
