Dámská kabelka GUESS ZG787975-Black
Kód: 24WN1558Potřebujete poradit? Jsme tady pro Vás
Detailní popis produktu
Dámská malá crossbody známé značky Guess je černé barvy s logem na přední straně ve tvaru trojúhelníku.Dámská malá crossbody známé značky Guess je černé barvy s logem na přední straně ve tvaru trojúhelníku. Kabelka na nastavitelný popruh. Vnitřní část má dvě přihrádky a uprostřed kapsičku na drobné se zapínáním na zip. Hlavní zapínání je na magnetický druk.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 190231853954 |
| Značka: | Guess |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 21 cm |
| Výška: | 11 cm |
| Hloubka: | 4 cm |
| Materiál: | Polyuretan |
| Originální název: | GUESS ZG787975-Black |
| Vzor: | logo |
| Zapínání: | zip, druk |
| #tmava-barva: | #000000 |
| #svetla-barva: | #CCCCCC |
| #tooltip: | Černá |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Amerikáno speciálo.... Kdo nezná GUESS tak jako by nebyl :-D.. U nás velmi oblíbená módní značka, která se nejvýrazněji prosazuje svými kabelkami. Na našem e-shopu aktuálně najdete více jak stovku kabelek, a to i limitované edici GUESS LUXE (kožené kabelky). Nejen kabelky u nás ale můžete vložit do košíku. Peněženky, šátky ale i mnoho oděvů, včetně jeansů. To vše pro Vás s láskou chystáme a dovážíme.
Pokud jste milovníky této značky u nás najdete vše, co potřebujete.
| Výrobní společnost : | Guess Europe sagl |
|---|---|
| Adresa : | B.V., Kalverstraat 41,1012NZ Amsterdam NL 804981619 |
| E-mail : | info@ch.guess.eu |
