Dámská peněženka GUESS PS933656 White logo
Kód: 24WN1538Potřebujete poradit? Jsme tady pro Vás
Detailní popis produktu
Dámská peněženka značky GUESS je bílé barvy, potištěna logem značky v hnědé barvě.Dámská peněženka značky GUESS je bílé barvy, potištěna logem značky v hnědé barvě. Peněženka je uvnitř zlaté barvy, má kapsu na mince, která se zapíná na zip, přihrádky na bankovky a karty. Na přední straně je velké kovové G a logo značky, ve zlatém tónu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 190231845232 |
| Značka: | Guess |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 14 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Hloubka: | 2 cm |
| Určení: | Dámské |
| Materiál: | Polyuretan 100% |
| Originální název: | GUESS PS933656 White logo - ARLENA LOGO SLG |
| Zapínání: | zip, druk |
| #tmava-barva: | #ffffff |
| #svetla-barva: | #EFEDEC |
| #tooltip: | Bílá |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Amerikáno speciálo.... Kdo nezná GUESS tak jako by nebyl :-D.. U nás velmi oblíbená módní značka, která se nejvýrazněji prosazuje svými kabelkami. Na našem e-shopu aktuálně najdete více jak stovku kabelek, a to i limitované edici GUESS LUXE (kožené kabelky). Nejen kabelky u nás ale můžete vložit do košíku. Peněženky, šátky ale i mnoho oděvů, včetně jeansů. To vše pro Vás s láskou chystáme a dovážíme.
Pokud jste milovníky této značky u nás najdete vše, co potřebujete.
| Výrobní společnost : | Guess Europe sagl |
|---|---|
| Adresa : | B.V., Kalverstraat 41,1012NZ Amsterdam NL 804981619 |
| E-mail : | info@ch.guess.eu |
