Dámská peněženka GUESS QG874840 Light belgie
Kód: 24WN1540Potřebujete poradit? Jsme tady pro Vás
Detailní popis produktu
Dámská prošívaná peněženka značky GUESS ve stylové béžové barvě.Dámská prošívaná peněženka značky GUESS ve stylové béžové barvě. Peněženka je uvnitř zlaté barvy a má několik přihrádek na karty, bankovky a kapsu na mince, uzavíratelnou zipem. Na přední straně je kovové logo značky Guess, ve zlatém tónu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 190231845638 |
| Značka: | Guess |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka: | 14 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Hloubka: | 2 cm |
| Určení: | Dámské |
| Materiál: | Polyuretan 100% |
| Originální název: | GUESS QG874840 Light belgie - GIULLY SLG |
| Zapínání: | zip |
| #tmava-barva: | #AD8159 |
| #svetla-barva: | #EFE6DE |
| #tooltip: | Hnědá |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Amerikáno speciálo.... Kdo nezná GUESS tak jako by nebyl :-D.. U nás velmi oblíbená módní značka, která se nejvýrazněji prosazuje svými kabelkami. Na našem e-shopu aktuálně najdete více jak stovku kabelek, a to i limitované edici GUESS LUXE (kožené kabelky). Nejen kabelky u nás ale můžete vložit do košíku. Peněženky, šátky ale i mnoho oděvů, včetně jeansů. To vše pro Vás s láskou chystáme a dovážíme.
Pokud jste milovníky této značky u nás najdete vše, co potřebujete.
| Výrobní společnost : | Guess Europe sagl |
|---|---|
| Adresa : | B.V., Kalverstraat 41,1012NZ Amsterdam NL 804981619 |
| E-mail : | info@ch.guess.eu |
