Dámská peněženka GUESS VA850040 Cognac
Kód: 24WN1536Potřebujete poradit? Jsme tady pro Vás
Detailní popis produktu
Dámská peněženka značky GUESS ve stylové hnědé barvě.
Dámská peněženka značky GUESS ve stylové hnědé barvě. Peněženka má uvnitř několik přihrádek na karty, bankovky a kapsu na zip, uzavíratelnou zipem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 190231842385 |
| Značka: | Guess |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka: | 14 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Hloubka: | 2 cm |
| Určení: | Dámské |
| Materiál: | Polyuretan 100% |
| Originální název: | GUESS VA850040 Cognac - LAUREL SLG |
| Zapínání: | zip |
| #tmava-barva: | #AD8159 |
| #svetla-barva: | #EFE6DE |
| #tooltip: | Hnědá |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Amerikáno speciálo.... Kdo nezná GUESS tak jako by nebyl :-D.. U nás velmi oblíbená módní značka, která se nejvýrazněji prosazuje svými kabelkami. Na našem e-shopu aktuálně najdete více jak stovku kabelek, a to i limitované edici GUESS LUXE (kožené kabelky). Nejen kabelky u nás ale můžete vložit do košíku. Peněženky, šátky ale i mnoho oděvů, včetně jeansů. To vše pro Vás s láskou chystáme a dovážíme.
Pokud jste milovníky této značky u nás najdete vše, co potřebujete.
| Výrobní společnost : | Guess Europe sagl |
|---|---|
| Adresa : | B.V., Kalverstraat 41,1012NZ Amsterdam NL 804981619 |
| E-mail : | info@ch.guess.eu |
