Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
4315 hodnocení
5
4202x
4
62x
3
16x
2
6x
1
29x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
J
Jarda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.4.2021
Spokojenost
KP
Kristýna Pavlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.4.2021
+rychlé doručení
+ snadné vrácení zboží přes zásilkovnu zdarma
spokojenost
+ Rychlost
JH
Jana Hlavničková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.4.2021
Jsem velice spokojená s Vaší nabídkou, objednání, doručení na 100%.
+ první nákup a vše proběhlo výborně
H
Honza
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.4.2021
Rychle dodání, dobrá cena ,komunikace 1
J
Jarka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.4.2021
Vše v pohodě
Z
Zdena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2021
Zboží kvalitní, dodání velmi rychlé. Doporučuji.
V
Věra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2021
Nákup rychlý a bezproblémový. Dávám 5 hvězdiček.
SK
Soňa Kloudová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2021
Všechno proběhlo v pořádku, oceňuji rychlé odeslání. Děkuji
+ Rychlost,kvalita zboží
+ Omezená možnost doručení-ale po domluvě vyhověno
+ Velmi ochotní, rychlí, bezplatná výměna zboží prostřednictvím zasilkovny.
MM
Miloslava Mrázková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.4.2021
Šaty skvěle sedí a vypadají jako na obrázku. Velikost odpovídá. Objednávka byla vyřízena brzy. SUPER
D
Dagmar
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.4.2021
Tovar bol dodaný rýchlo, odporúčam pozrieť si pomôcky k výberu veľkostí. Tovar zodpovedá popisu, aj vyobrazeniu. Určite odporúčam.
+ Maxi spokojenost
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.4.2021
Šaty pekné, príjemný materiál, veľkosť sedí, trochu dlhé rukávy, ale to sa dá napraviť...budem sa tešiť na nákup aj druhýkrát...
+ Zboží si mohu vyzkoušet!!
Nakoupila jsem zde poprvé - spokojenost!!!
Nic
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2021
Zboží dorazilo brzy a v pořádku a co se týče oblečení, tak hezké jako na obrázku i velikost sedi????
Nabídka od dsgl mě zaujala,vybrala jsem 2 kusy a spokojenost
