Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
4313 hodnocení
5
4200x
4
62x
3
16x
2
6x
1
29x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
JO
Jana Osvaldová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2021
Rychlost dodání, vstřícná komunikace. Krásná mikina za skvělou cenu. Naprostá spokojenost.
Rychlé dodání, příjemné překvapení u vnitř balíku
Jen ty dobré. Ochota, vstřícnost. Všem vřele doporučuji.
MF
monika formánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2021
ANO
J
Janyna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2021
Kvalitní pěkně věcicky, super cena, nulová doprava, to se jen tak nevidí a výborná komunikace, rychle dodani.. Mohu jen doporučit, zase ráda nakoupim????????
š
šárka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2021
jsem hodně spokojena, obchod využívám opakovaně, rychlé dodání, profesionální přístup
R
Radoslav
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2021
Super rýchlosť doručenia .????
SL
Soňa Lahodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2021
Jsem naprosto spokojena a nadšená????skvely přístup rychlé dodaní domů material me překvapil je kvalitní...bunda ktera mi dorazila je naprosto užasná moc dekuji a vřele doporučuji tento obchod❤️
+ Výborná spolupráce, ochota, rychlost
Musím říci, že se mi komunikace s pracovnicí obchodu (myslím, že majitelkou) velmi líbila, byla velmi ochotná, příjemná, rychlá.
M
Miloslava
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2021
Krásný kabát.
T
Tereza
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2021
Všechno Ok - doporučuji.
D
Daniela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.11.2021
Jsem velmi spokojena, dodání bylo velmi rychlé, zboží dorazilo v pořádku, výborná kvalita
M
Marianna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.11.2021
Super kvalita, nádherná lyžiarska bunda
D
Dagmar
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.11.2021
Vše ok.
M
Marcela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.11.2021
Vše v pořádku.
vše ok
H
Hana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2021
Velká spokojenost, velikost sedí, rychlé doručení ????????
OD
Oldřiška Danišová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2021
Skvělá domluva, rychlé doručení. Velká spokojenost.
HP
Helena Pýchová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2021
Rychlé doručení, zboží v pořádku ,velikost odpovídá.
Objednala jsem dvě zimní bundy, ale bohužel mi ani jedna neseděla. Bez problémů došlo k vrácení peněz. Velice slušné a ochotné jednání jak v telefonickém, tak v písemném styku. Doufám, že příští nákup vyjde.
