Kabelka GUESS BG787971 Latte brown
Kód: 25SN1889Potřebujete poradit? Jsme tady pro Vás
Detailní popis produktu
Dámská crossbody kabelka značky GUESS v hnědé barvě. Kabelka je zdobena ikonickým potiskem 4G loga a decentním kovovým nápisem GUESS na přední straně. Součástí kabelky je regulovatelný popruh a zlatý řetízek, který lze odejmout. Zapínání je na zip zlaté barvy jako zbytek kovových částí. Disponuje hlavní přihrádkou se zapínáním na zip, vnitřní kapsou. Kabelka má využití 2V1, jelikož všechny její části lze odejmout a nosit je samostatně. Díky svému univerzálnímu barevnému tónu se snadno kombinuje s jakýmkoli outfitem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 190231758402 |
| Značka: | Guess |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka: | 13 cm |
| Výška: | 23 cm |
| Hloubka: | 4 cm |
| Materiál: | 100% polyuretan |
| Originální název: | GUESS BG787971 Latte brown |
| Vzor: | logo značky |
| Zapínání: | zip |
| #tmava-barva: | #AD8159 |
| #svetla-barva: | #EFE6DE |
| #tooltip: | Hnědá |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Amerikáno speciálo.... Kdo nezná GUESS tak jako by nebyl :-D.. U nás velmi oblíbená módní značka, která se nejvýrazněji prosazuje svými kabelkami. Na našem e-shopu aktuálně najdete více jak stovku kabelek, a to i limitované edici GUESS LUXE (kožené kabelky). Nejen kabelky u nás ale můžete vložit do košíku. Peněženky, šátky ale i mnoho oděvů, včetně jeansů. To vše pro Vás s láskou chystáme a dovážíme.
Pokud jste milovníky této značky u nás najdete vše, co potřebujete.
| Výrobní společnost : | Guess Europe sagl |
|---|---|
| Adresa : | B.V., Kalverstraat 41,1012NZ Amsterdam NL 804981619 |
| E-mail : | info@ch.guess.eu |
