Kabelka GUESS EBG839019 Coal logo
Kód: 25SN1800Potřebujete poradit? Jsme tady pro Vás
Detailní popis produktu
Dámská stylová kabelka značky Guess je v šedé barvě.
Dámská stylová kabelka značky Guess je v šedé barvě. Kabelka má jednu větší komoru se zapínáním na magnetický druk. Zadní část kabelky má menší kapsu na zip. Kabelka má dlouhý nastavitelný a odnímatelný popruh na nošení crossbody. Zdobená je zlatými doplňky a logem značky GUESS ve zlatém tónu. Kabelka bude skvělým doplňkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 190231688211 |
| Značka: | Guess |
| Barva: | Šedá |
| Šířka: | 26 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Hloubka: | 6 cm |
| Materiál: | Polyuretan 100% |
| Originální název: | GUESS EBG839019 Coal logo |
| Vzor: | logo značky |
| Zapínání: | magnetický druk |
| #tmava-barva: | #858993 |
| #svetla-barva: | #E7E7E9 |
| #tooltip: | Šedá |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Amerikáno speciálo.... Kdo nezná GUESS tak jako by nebyl :-D.. U nás velmi oblíbená módní značka, která se nejvýrazněji prosazuje svými kabelkami. Na našem e-shopu aktuálně najdete více jak stovku kabelek, a to i limitované edici GUESS LUXE (kožené kabelky). Nejen kabelky u nás ale můžete vložit do košíku. Peněženky, šátky ale i mnoho oděvů, včetně jeansů. To vše pro Vás s láskou chystáme a dovážíme.
Pokud jste milovníky této značky u nás najdete vše, co potřebujete.
| Výrobní společnost : | Guess Europe sagl |
|---|---|
| Adresa : | B.V., Kalverstraat 41,1012NZ Amsterdam NL 804981619 |
| E-mail : | info@ch.guess.eu |
