Kabelka GUESS ESG951320-Black
Kód: 24WN1669Potřebujete poradit? Jsme tady pro Vás
Detailní popis produktu
Dámská luxusní kabelka značky GUESS je známá svým elegantním a moderním stylem. Kabelka je v černé barvě kde vnitřní komora má jednu kapsičku na zip a přihrádku na drobnosti.Kabelku můžete nosit na rameni nebo také jako crossbody díky odnímatelnému dlouhému popruhu. Zdobená je vystouplým logem značky Guess. Hlavní zapínání kabelky je na dva druky. Součástí kabelky je prachový pytlík.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 190231880189 |
| Značka: | Guess |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 24 cm |
| Výška: | 13 cm |
| Hloubka: | 4 cm |
| Materiál: | Polyuretan 100% |
| Originální název: | GUESS ESG951320-Black |
| Vzor: | logo značky |
| Zapínání: | druk |
| #tmava-barva: | #000000 |
| #svetla-barva: | #CCCCCC |
| #tooltip: | Černá |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Amerikáno speciálo.... Kdo nezná GUESS tak jako by nebyl :-D.. U nás velmi oblíbená módní značka, která se nejvýrazněji prosazuje svými kabelkami. Na našem e-shopu aktuálně najdete více jak stovku kabelek, a to i limitované edici GUESS LUXE (kožené kabelky). Nejen kabelky u nás ale můžete vložit do košíku. Peněženky, šátky ale i mnoho oděvů, včetně jeansů. To vše pro Vás s láskou chystáme a dovážíme.
Pokud jste milovníky této značky u nás najdete vše, co potřebujete.
| Výrobní společnost : | Guess Europe sagl |
|---|---|
| Adresa : | B.V., Kalverstraat 41,1012NZ Amsterdam NL 804981619 |
| E-mail : | info@ch.guess.eu |
