Kabelka GUESS JG962723 Black logo
Kód: 25SN1874Potřebujete poradit? Jsme tady pro Vás
Detailní popis produktu
Dámská kabelka Guess je elegantní a prostorná kabelka navržená pro moderní ženy, které hledají stylový doplněk pro každodenní nošení. Kabelka je zdobena charakteristickým vzorem 4G logo, který je pro značku Guess typický. Zlaté kovové doplňky a přední trojúhelníkové logo dodávají kabelce sofistikovaný vzhled. Kabelka má tři komory z toho prostřední se zapíná na zip. Uvnitř jedné komory kapsička na zip. Celá kabelka disponuje zapínáním na magnetický druk.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 190231931430 |
| Značka: | Guess |
| Barva: | Béžová |
| Šířka: | 39 cm |
| Výška: | 27 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Materiál: | textílie |
| Originální název: | GUESS JG962723 Black logo |
| Vzor: | logo 4G |
| Zapínání: | zip, druk |
| #tmava-barva: | #C8A68B |
| #svetla-barva: | #F4EDE8 |
| #tooltip: | Béžová |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Amerikáno speciálo.... Kdo nezná GUESS tak jako by nebyl :-D.. U nás velmi oblíbená módní značka, která se nejvýrazněji prosazuje svými kabelkami. Na našem e-shopu aktuálně najdete více jak stovku kabelek, a to i limitované edici GUESS LUXE (kožené kabelky). Nejen kabelky u nás ale můžete vložit do košíku. Peněženky, šátky ale i mnoho oděvů, včetně jeansů. To vše pro Vás s láskou chystáme a dovážíme.
Pokud jste milovníky této značky u nás najdete vše, co potřebujete.
| Výrobní společnost : | Guess Europe sagl |
|---|---|
| Adresa : | B.V., Kalverstraat 41,1012NZ Amsterdam NL 804981619 |
| E-mail : | info@ch.guess.eu |
