Kabelka GUESS JO964201 Latte logo
Kód: 25SN1877Potřebujete poradit? Jsme tady pro Vás
Detailní popis produktu
Elegantní malá dámská kabelka oblíbené značky Guess je v hnědé barvě s potiskem loga 4G. Malá velikost je ideální pro nošení nezbytných věcí. Vnitřní část kabelky má jednu samostatnou komoru na zapínání na zip. Uvnitř komory a na zadní straně kabelky je malá kapsička na zip na drobnosti. Kabelku můžete nosit v rukou a nebo na rameni díky elegantnímu řetízku. Součástí kabelky je i odnímatelný popruh. Jednoduché odepnutí popruhu umožňuje upravit kabelku na formálnější nebo neformálnější styl. Tato kabelka je perfektní volbou pro ty, kteří hledají kombinaci elegance a praktičnosti v každodenním životě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 190231932475 |
| Značka: | Guess |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 24 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Materiál: | textilie |
| Originální název: | GUESS JO964201 Latte logo |
| Vzor: | logo 4G |
| Zapínání: | zip |
| #tmava-barva: | #AD8159 |
| #svetla-barva: | #EFE6DE |
| #tooltip: | Hnědá |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Amerikáno speciálo.... Kdo nezná GUESS tak jako by nebyl :-D.. U nás velmi oblíbená módní značka, která se nejvýrazněji prosazuje svými kabelkami. Na našem e-shopu aktuálně najdete více jak stovku kabelek, a to i limitované edici GUESS LUXE (kožené kabelky). Nejen kabelky u nás ale můžete vložit do košíku. Peněženky, šátky ale i mnoho oděvů, včetně jeansů. To vše pro Vás s láskou chystáme a dovážíme.
Pokud jste milovníky této značky u nás najdete vše, co potřebujete.
| Výrobní společnost : | Guess Europe sagl |
|---|---|
| Adresa : | B.V., Kalverstraat 41,1012NZ Amsterdam NL 804981619 |
| E-mail : | info@ch.guess.eu |
