Kabelka GUESS P9349911 Black
Kód: 24WN1700Potřebujete poradit? Jsme tady pro Vás
Detailní popis produktu
Tato velká, prostorná kabelka od značky Guess v černé barvě s vytlačeným logem je dokonalou kombinací stylu a praktičnosti.Tato velká, prostorná kabelka od značky Guess v černé barvě s vytlačeným logem je dokonalou kombinací stylu a praktičnosti. Kabelka je vybavena dvěma samostatnými komorami, což poskytuje dostatek prostoru pro všechny vaše nezbytnosti. Uvnitř najdete kapsičku na zip a dvě přihrádky na drobnosti, ideální pro udržení pořádku. Elegantní pozlacené detaily a logo dodávají kabelce nádech luxusu, zatímco její univerzální design je perfektní pro každodenní nošení i formálnější příležitosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 190231883647 |
| Značka: | Guess |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 41 cm-45 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
| Materiál: | Polyuretan 100% |
| Originální název: | GUESS P9349911 Black |
| Vzor: | logo |
| Zapínání: | zip |
| #tmava-barva: | #000000 |
| #svetla-barva: | #CCCCCC |
| #tooltip: | Černá |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Amerikáno speciálo.... Kdo nezná GUESS tak jako by nebyl :-D.. U nás velmi oblíbená módní značka, která se nejvýrazněji prosazuje svými kabelkami. Na našem e-shopu aktuálně najdete více jak stovku kabelek, a to i limitované edici GUESS LUXE (kožené kabelky). Nejen kabelky u nás ale můžete vložit do košíku. Peněženky, šátky ale i mnoho oděvů, včetně jeansů. To vše pro Vás s láskou chystáme a dovážíme.
Pokud jste milovníky této značky u nás najdete vše, co potřebujete.
| Výrobní společnost : | Guess Europe sagl |
|---|---|
| Adresa : | B.V., Kalverstraat 41,1012NZ Amsterdam NL 804981619 |
| E-mail : | info@ch.guess.eu |
