Kabelka GUESS QG967376 Black
Kód: 26SN2014Potřebujete poradit? Jsme tady pro Vás
Detailní popis produktu
Malá dámská prošívaná kabelka značky Guess v černé barvě. Přední stranu zdobí logo GUESS ve zlaté barvě. Kabelka má jednu hlavní komoru uzavíratelnou na magnetický druk. Uvnitř 3 sloty na karty. Součásti kabelky je i odnímatelný popruh, který umožňuje pohodlné nošení různými způsoby. Kabelku tak můžete nosit nejen v ruce ale i jako crossbody. Stylová volba pro každodenní nošení. Součástí kabelky je prachový pytlík.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 198659022938 |
| Značka: | Guess |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 16 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Materiál: | Polyuretan 100% |
| Originální název: | GUESS QG967376 Black |
| Vzor: | prošívaná, logo značky |
| Zapínání: | magnetický druk |
| #tmava-barva: | #000000 |
| #svetla-barva: | #CCCCCC |
| #tooltip: | Černá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Amerikáno speciálo.... Kdo nezná GUESS tak jako by nebyl :-D.. U nás velmi oblíbená módní značka, která se nejvýrazněji prosazuje svými kabelkami. Na našem e-shopu aktuálně najdete více jak stovku kabelek, a to i limitované edici GUESS LUXE (kožené kabelky). Nejen kabelky u nás ale můžete vložit do košíku. Peněženky, šátky ale i mnoho oděvů, včetně jeansů. To vše pro Vás s láskou chystáme a dovážíme.
Pokud jste milovníky této značky u nás najdete vše, co potřebujete.
| Výrobní společnost : | Guess Europe sagl |
|---|---|
| Adresa : | B.V., Kalverstraat 41,1012NZ Amsterdam NL 804981619 |
| E-mail : | info@ch.guess.eu |
