Kabelka GUESS SL900623 Coal logo
Kód: 24WN1559Potřebujete poradit? Jsme tady pro Vás
Detailní popis produktu
Dámská kabelka značky Guess je v tmavě šedé barvě zdobená logem značky v černé barvě. Kabelka má tři komory z toho prostřední se zapíná na druk. Celá kabelka jde zapnout zipem. Uvnitř jsou malé kapsy na různé drobnosti. Kabelka má popruhy na nošení na rameni a také odnímatelnou malou kapsičku. Na přední straně kabelky je logo značky GUESS ve zlatém tónu. Na zadní straně je menší kapsa na zip a pás kterým lze kabelku přidělat na cestovní kufr.
ROZMĚRY: šířka: 41 cm, výška: 31 cm, hloubka: 14 cm
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: GUESS SL 900623 COAL LOGO, POWER PLAY
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 190231814351 |
| Značka: | Guess |
| Barva: | Tmavě šedá |
| Šířka: | 41 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | 14 cm |
| Materiál: | Polyuretan 100% |
| Originální název: | GUESS SL900623 COAL LOGO, POWER PLAY |
| Vzor: | logo značky |
| Zapínání: | zip, druk |
| #tmava-barva: | #737373 |
| #svetla-barva: | #E3E3E3 |
| #tooltip: | Tmavě šedá |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Amerikáno speciálo.... Kdo nezná GUESS tak jako by nebyl :-D.. U nás velmi oblíbená módní značka, která se nejvýrazněji prosazuje svými kabelkami. Na našem e-shopu aktuálně najdete více jak stovku kabelek, a to i limitované edici GUESS LUXE (kožené kabelky). Nejen kabelky u nás ale můžete vložit do košíku. Peněženky, šátky ale i mnoho oděvů, včetně jeansů. To vše pro Vás s láskou chystáme a dovážíme.
Pokud jste milovníky této značky u nás najdete vše, co potřebujete.
| Výrobní společnost : | Guess Europe sagl |
|---|---|
| Adresa : | B.V., Kalverstraat 41,1012NZ Amsterdam NL 804981619 |
| E-mail : | info@ch.guess.eu |
