Kabelka GUESS V4GZ06WG8Z0-G1Q8
Kód: 24WN1641Potřebujete poradit? Jsme tady pro Vás
Detailní popis produktu
Crossbody kabelka v elegantní krémové barvě s odnímatelným popruhem pro maximální pohodlí.Crossbody kabelka v elegantní krémové barvě s odnímatelným popruhem pro maximální pohodlí. Na přední straně najdete stylovou vystouplou kapsičku a logo ve trojúhelníku, které dodává kabelce moderní vzhled. Zapínání je řešeno klasickým zipem, který zajišťuje bezpečné uložení vašich věcí. Ideální doplněk pro každodenní nošení i speciální příležitosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7626101507076 |
| Značka: | Guess |
| Barva: | Krémová |
| Šířka: | 21 cm |
| Výška: | 14 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Materiál: | Polyester 100%, Polyamid 100% |
| Originální název: | GUESS V4GZ06WG8Z0-G1Q8 |
| Vzor: | logo |
| Zapínání: | zip |
| #tmava-barva: | #E6DDD2 |
| #svetla-barva: | #FAF8F6 |
| #tooltip: | Krémová |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Amerikáno speciálo.... Kdo nezná GUESS tak jako by nebyl :-D.. U nás velmi oblíbená módní značka, která se nejvýrazněji prosazuje svými kabelkami. Na našem e-shopu aktuálně najdete více jak stovku kabelek, a to i limitované edici GUESS LUXE (kožené kabelky). Nejen kabelky u nás ale můžete vložit do košíku. Peněženky, šátky ale i mnoho oděvů, včetně jeansů. To vše pro Vás s láskou chystáme a dovážíme.
Pokud jste milovníky této značky u nás najdete vše, co potřebujete.
| Výrobní společnost : | Guess Europe sagl |
|---|---|
| Adresa : | B.V., Kalverstraat 41,1012NZ Amsterdam NL 804981619 |
| E-mail : | info@ch.guess.eu |
