Peněženka GUESS GG9502146-Black
Kód: 24WN1699Potřebujete poradit? Jsme tady pro Vás
Detailní popis produktu
Elegantní peněženka značky Guess je černé barvy s prošívaným a lesklým vzorem. Peněženka má dvě přihrádky na bankovky a přihrádky na karty, kapsu na mince s zapínáním na zip.Elegantní peněženka značky Guess je černé barvy s prošívaným a lesklým vzorem. Peněženka má dvě přihrádky na bankovky a přihrádky na karty, kapsu na mince s zapínáním na zip. Peněženku zdobí logo značky na přední straně. Zadní stana má kapsičku na zip. Součástí peněženky je odnímatelné poutko.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 190231880417 |
| Značka: | Guess |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 21cm |
| Výška: | 10,5 cm |
| Hloubka: | 2,5cm |
| Materiál: | Polyuretan |
| Originální název: | GUESS GG9502146-Black |
| Vzor: | prošívaný, logo značky |
| Zapínání: | zip |
| #tmava-barva: | #000000 |
| #svetla-barva: | #CCCCCC |
| #tooltip: | Černá |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Amerikáno speciálo.... Kdo nezná GUESS tak jako by nebyl :-D.. U nás velmi oblíbená módní značka, která se nejvýrazněji prosazuje svými kabelkami. Na našem e-shopu aktuálně najdete více jak stovku kabelek, a to i limitované edici GUESS LUXE (kožené kabelky). Nejen kabelky u nás ale můžete vložit do košíku. Peněženky, šátky ale i mnoho oděvů, včetně jeansů. To vše pro Vás s láskou chystáme a dovážíme.
Pokud jste milovníky této značky u nás najdete vše, co potřebujete.
| Výrobní společnost : | Guess Europe sagl |
|---|---|
| Adresa : | B.V., Kalverstraat 41,1012NZ Amsterdam NL 804981619 |
| E-mail : | info@ch.guess.eu |
