Peněženka GUESS GG9626163 Black
Kód: 25SN1869Potřebujete poradit? Jsme tady pro Vás
Detailní popis produktu
Dámská černá peněženka značky Guess je elegantní a praktický doplněk, který kombinuje sofistikovaný design s funkčností. Lakovaný povrch s potiskem 4G loga, který dodává peněžence luxusní vzhled. Zlaté kovové prvky a kovové logo Guess na přední straně podtrhují elegantní design. Peněženka je na zip a tak zajišťuje bezpečné uložení obsahu. Peněženka má přihrádky na bankovky, sloty na karty a vnitřní kapsu na mince se zapínáním na zip. Součástí peněženky je odnímatelné krátké poutko pro pohodlné nošení v ruce. Tato peněženka je ideální volbou pro ty, kteří hledají spojení elegance a praktičnosti v jednom doplňku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Guess |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 21,5 cm |
| Výška: | 11,5 cm |
| Hloubka: | 2,5 cm |
| Materiál: | 100% polyuretan |
| Originální název: | GUESS GG9626163 Black |
| Vzor: | prošívaný |
| Zapínání: | zip |
| #tmava-barva: | #000000 |
| #svetla-barva: | #CCCCCC |
| #tooltip: | Černá |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Amerikáno speciálo.... Kdo nezná GUESS tak jako by nebyl :-D.. U nás velmi oblíbená módní značka, která se nejvýrazněji prosazuje svými kabelkami. Na našem e-shopu aktuálně najdete více jak stovku kabelek, a to i limitované edici GUESS LUXE (kožené kabelky). Nejen kabelky u nás ale můžete vložit do košíku. Peněženky, šátky ale i mnoho oděvů, včetně jeansů. To vše pro Vás s láskou chystáme a dovážíme.
Pokud jste milovníky této značky u nás najdete vše, co potřebujete.
| Výrobní společnost : | Guess Europe sagl |
|---|---|
| Adresa : | B.V., Kalverstraat 41,1012NZ Amsterdam NL 804981619 |
| E-mail : | info@ch.guess.eu |
