Peněženka GUESS QE85001446 Brown
Kód: 24WN1739Potřebujete poradit? Jsme tady pro Vás
Detailní popis produktu
Dámská peněženka značky Guess je v tmavě hnědém provedení s potiskem loga 4G.Dámská peněženka značky Guess je v tmavě hnědém provedení s potiskem loga 4G. Peněženka má přihrádku na bankovky, jednu na zip na drobné mince a také přihrádky na karty. Peněženka se zapíná na klasický zip. Součástí peněženky je odnímatelné poutko na ruku a originální krabička.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 190231882473 |
| Značka: | Guess |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka: | 20,5 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Hloubka: | 2,5 cm |
| Materiál: | Polyuretan 100% |
| Originální název: | GUESS QE85001446 Brown |
| Vzor: | logo 4G |
| Zapínání: | zip |
| #tmava-barva: | #AD8159 |
| #svetla-barva: | #EFE6DE |
| #tooltip: | Hnědá |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Amerikáno speciálo.... Kdo nezná GUESS tak jako by nebyl :-D.. U nás velmi oblíbená módní značka, která se nejvýrazněji prosazuje svými kabelkami. Na našem e-shopu aktuálně najdete více jak stovku kabelek, a to i limitované edici GUESS LUXE (kožené kabelky). Nejen kabelky u nás ale můžete vložit do košíku. Peněženky, šátky ale i mnoho oděvů, včetně jeansů. To vše pro Vás s láskou chystáme a dovážíme.
Pokud jste milovníky této značky u nás najdete vše, co potřebujete.
| Výrobní společnost : | Guess Europe sagl |
|---|---|
| Adresa : | B.V., Kalverstraat 41,1012NZ Amsterdam NL 804981619 |
| E-mail : | info@ch.guess.eu |
