VUCH peněženka HERBIE P11160
Kód: 24SVCH142Potřebujete poradit? Jsme tady pro Vás
Detailní popis produktu
Dámská peněženka značky Vuch je v černé barvě. Peněženka se zapíná na druk má dvě kapsy na bankovky a kapsu se zapínáním na zip na drobné mince. Součástí je i několik přihrádek na karty. Peněženka je zdobená malými puntíky v několika barvách a také logem značky VUCH.ORIGINÁLNÍ NÁZEV: HERBIE P11160
Součástí balení je originální krabička.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595692031378 |
| Značka: | Vuch |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 19 cm |
| Výška: | 9,5 cm |
| Hloubka: | 2,5 cm |
| Kolekce: | Herbie |
| Materiál: | Polyuretan 100% |
| Vzor: | puntíky |
| Zapínání: | zip, druk |
| #tmava-barva: | #000000 |
| #svetla-barva: | #CCCCCC |
| #tooltip: | Černá |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
