VUCH peněženka LUXIA BLACK P12681
Kód: 24SVCH145Potřebujete poradit? Jsme tady pro Vás
Detailní popis produktu
Dámská peněženka značky Vuch je v moderní černé barvě. Peněženka se zapíná na zip a uvnitř má dvě kapsy na bankovky, uprostřed kapsu na zip na drobné mince a přihrádku na kartu. Zdobená je logem značky VUCH ve stříbrné barvě.ORIGINÁLNÍ NÁZEV: LUXIA BLACK P12681
Součástí balení je originální krabička.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Vuch |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 10,5 cm |
| Výška: | 7,5 cm |
| Hloubka: | 2,5 cm |
| Kolekce: | Luxia Black |
| Materiál: | Polyuretan 100% |
| Vzor: | logo značky |
| Zapínání: | zip |
| #tmava-barva: | #000000 |
| #svetla-barva: | #CCCCCC |
| #tooltip: | Černá |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
