VUCH peněženka NIGHTIE NICCI P10901
Kód: 24SVCH146Potřebujete poradit? Jsme tady pro Vás
Detailní popis produktu
Dámská peněženka značky Vuch je v černé barvě. Peněženka má uvnitř kapsy na bankovky, několik přihrádek na karty a kapsu na zip na drobné mince. Zadní strana peněženky má také kapsu na zip. Zdobená je logem značky VUCH ve zlatém tónu.ORIGINÁLNÍ NÁZEV: NIGHTIE NICCI P10901
Součástí balení je originální krabička.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594198070317 |
| Značka: | Vuch |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Hloubka: | 3 cm |
| Kolekce: | NIGHTIE NICCI P10901 |
| Materiál: | Polyuretan 100% |
| Vzor: | logo značky |
| Zapínání: | zip |
| #tmava-barva: | #000000 |
| #svetla-barva: | #CCCCCC |
| #tooltip: | Černá |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
