VUCH peněženka LETTY BROWN P12850
Kód: 24SVCH143Potřebujete poradit? Jsme tady pro Vás
Detailní popis produktu
Dámská menší peněženka značky Vuch je v černé barvě.Dámská menší peněženka značky Vuch je v černé barvě. Peněženka má příhrádku se zapínáním na zip na drobné mince a druhá část se zapíná na druk. V této části je přihrádka na bankovky a také několik přihrádek na karty. Peněženka je zdobená puntíky a logem značky VUCH ve střibrné barvě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595692046785 |
| Značka: | Vuch |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 9 cm |
| Výška: | 11,5 cm |
| Hloubka: | 3 cm |
| Kolekce: | Letty Brown |
| Materiál: | Polyuretan 100% |
| Vzor: | puntíky |
| Zapínání: | zip, druk |
| #tmava-barva: | #000000 |
| #svetla-barva: | #CCCCCC |
| #tooltip: | Černá |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
