VUCH peněženka LETTY GREY P12063
Kód: 24SVCH144Potřebujete poradit? Jsme tady pro Vás
Detailní popis produktu
Dámská puntíkatá peněženka značky Vuch je v šedé barvě a s růžovými puntíky.Dámská puntíkatá peněženka značky Vuch je v šedé barvě a s růžovými puntíky. Peněženka má uvnitř kapsu na bankovky několik přihrádek na karty a také kapsu se zapínáním na zip na drobné mince. Peněženka se zapíná na druk a zdobená je logem značky VUCH.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595692039466 |
| Značka: | Vuch |
| Barva: | Šedá |
| Šířka: | 9 cm |
| Výška: | 11,5 cm |
| Hloubka: | 3 cm |
| Kolekce: | Letty Grey |
| Materiál: | Polyuretan 100% |
| Vzor: | puntíky |
| Zapínání: | zip, druk |
| #tmava-barva: | #858993 |
| #svetla-barva: | #E7E7E9 |
| #tooltip: | Šedá |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
