Právě naskladněnoprozkoumejte nové kousky, které k nám právě dorazily.

V těchto bundách vám rozhodně zima nebude!

Už jste slyšeli o celosvětově známé značce GEOX?

Že ne? Tak si ji pojďme trošku přiblížit!

Celosvětově proslulá značka GEOX pochází z Itálie. Společnost Geox založil v roce 1995 pan Mario Moretti Polegato. Název je odvozen z řeckého slova „geo“ – země a písmene „x“, které symbolizuje technologii prodyšnosti, kterou si nechal patentovat. 

Vývoj "dýchací technologie" je posláním společnosti GEOX, která pokračuje v investování do výzkumu a vývoje s cílem uvést na trh nové produkty s ještě lepšími vlastnostmi. K dnešnímu dni je technologie Geox chráněna 55 různými patenty. Více než 70% svých úspěchů dosahuje v zahraničí ve více než 110 zemích světa. 

Bundy GEOX, které letos najdete i u nás na e-shopu jsou vyrobeny z ultralehkého softshellového nylonu s vodoodpudivou a větruodolnou úpravou. Obsahují exkluzivní Geox patentovaný prodyšný systém.

  • Tato nepřehlédnutelná žlutá kráska je nadýchaná a má originální límec,  který uvnitř prakticky ukrývá kapuci. Navíc drží teplo a dodává bundě šmrnc!

32133-2

32106-2

W1428N_T2453_F5215_01

 

Bundy značky GEOX přichází se všemi nejnovějšími funkcemi a zároveň odpovídají nejnovějším trendům.

Bundy krásně drží teplo a jsou vhodné do chladného i deštivého počasí. Jsou velmi moderní a rozhodně vám letos nemohou chybět v šatníku! V tomto článku najdete pouze ukázky pár kousků, ale na e-shopu jich máme mnohem víc! 

Vyber si tu svou na www.bertoo.cz/geox/

Zpět do obchodu